Pronađi stan
Dolazak Odlazak
Gosti
0
Parking
Sobe
0
Dodatne opcije
Pronađi stan
Pretraga
x
Dolazak
Odlazak
Gosti
0
Parking
Sobe
0
Dodatne opcije
Stan na dan u Belvilu je jedna od najtraženijih i najprestižnijih opcija. Izaberite i rezervišite smeštaj baš u ovom naselju!
O BELVILU I NOVOM BEOGRADU
Naselje Belvil podignuto je 2009. godine i bilo je namenjeno smeštaju oko 9000 sportista koji su te godine učestvovali na Univerzijadi, sportskom takmičenju održanom u Beogradu. Nakon završetka sportskih igara, Belvil je ponovo doteran i vrlo brzo su stambene jedinice u njegovih 14 solitera rasprodate. Taj stambeni kompleks vrlo je popularan u gradu i „bije ga glas“ da bukvalno postoji lista čekanja za kupovinu ili iznajmljivanje stana u ovom modernom naselju.
Ali krenimo redom, malo dublje u istoriju Beograda koji počinje ozbiljno da narasta tokom dvadesetih godina XX veka. Već tada je shvaćeno da se grad mora proširiti i na drugu obalu Save, ali sve do 1923. godine, na području Beograda, nikakav objekat nije postojao na severnoj, ili levoj obali reke.
To je bila oblast močvara i ritova, gde su se gnezdile mnoge vrste ptica i kojom su vladali komarci. Tek Između dva rata, u susedstvu sela Bežanija, nikli su Novo naselje i Staro sajmište. Godine 1923. bio je izgrađen prvi urbanistički plan koji je predviđao da se Beograd proširi i pređe na levu obalu Save, ali uslovi nisu dozvoljavali da se ta ideja ostvari.
Godine 1938. podignut je izložbeni kompleks zgrada na području današnje mesne zajednice Staro Sajmište. Na površini od 15.000 km2 tu su se održavali sajmovi i izložbe čiji je cilj bio da pokažu ekonomski razvoj Kraljevine Jugoslavije.
Godine 1941. nemačka vojska i njeni saveznici, okupirali su Kraljevinu Jugoslaviju. Nemačka tajna policija Gestapo je preuzela kontrolu nad Sajmištem. Gestapo ga je okružio sa nekoliko krugova bodljikave žice i pretvorio u zatvor. Sajmište je na kraju postalo logor za uništenje „nižih rasa“. Danas je taj prostor pod zaštitom države kao istorijski spomenik.
Tri godine posle II svetskog rata, 11. aprila 1948. postavljen je kamen temeljac Novog Beograda, ali pre nego što je sama izgradnja počela, teren je izravnan peskom iz Save i Dunava kako bi se isušilo močvarno zemljište i podigao nivo tla izvan domašaja poplava i podzemnih voda.
U proleće 1948. godine, na levoj obali Save počelo je da se gradi naselje okruženo sa svih strana peskom i močvarnim tlom. Prve zgrade za stanovanje su bili paviljoni blizu Tošinog bunara. Kompleks Studentskog grada je izgrađen u isto vreme da bi se zadovoljile stambene potrebe studenata rastućeg Univerziteta u Beogradu, koji su dolazili iz svih delova Srbije.
Samo u toku prve tri godine od početka izgradnje, kroz frontovske i omladinske radne brigade prošlo je oko 200 hiljada mladih neimara, srednjoškolaca, studenata, radnika i inžinjera iz svih krajeva nekadašnje Jugoslavije. Objekti su nicali jedni za drugima, a četvrte godine (1952.) osnovana je opština Novi Beograd. Pretvoren u najveće gradilište u zemlji, ovaj deo Beograda je neočekivano brzo postao „grad u gradu“, što će ostati do današnjih dana.
Po broju stanovnika Novi Beograd je bio najveća opština u Jugoslaviji (danas u Srbiji) i bio bi drugi grad po veličini u državi, da nije neodvojivi deo prestonice.
Mada je dugo smatran najvećom spavaonicom u Srbiji, „kolevkom od betona“, po urbanističkoj postavci zasnovanoj na domaćim i internacionalnim arhiotektonskim idejama, Novi Beograd je postao ogromni gradski kompleks „svetla, sunca i budućnosti“, građevinski konglomerat nastao kao odraz više epoha, estetika i stilova i na najbolji način do danas ilustruje kvalitete i mane arhitekture prethodnih pet decenija.
Ovaj deo Beograda u sebi ima duh savremene arhitekture (lepe i one drugačije), široke bulevare, solitere i druge impresivne stambene objekte, najduža i najlepša šetališta uz reke, najveće šoping centre, a poslednjih godina i poslovne zgrade velikih kompanija, jer se globalni biznis ubrzano prenosi sa jedne na drugu obalu Save, iz starog u novi deo Beograda.
U srcu Novog Beograda krajem prve decenije XXI veka izrastao je Belvil (Belville), kompleks stambenih i poslovnih zgrada u Bloku 67, koji se prostire na površini od 13,8 hektara površine.
Svaka od stambenih zgrada, koje imaju od 10 do 13 spratova, nosi naziv određene vrste cveća: Ruža, Lala, Krin, Jorgovan, Zumbul, Ciklama, Šeboj, Đurđevak, Suncokret, Mimoza, Ljubičica, Maslačak, Neven i Iris. Belvil se nalazi između ulica Jurija Gagarina, Španskih boraca, Đorđa Stanojevića i Dr. Agostina Neta.
Naziv ovog kompleksa Belville, potiče od složenice reči koja se često koristi kao naziv stambenih četvrti ili čitavih gradova u Francuskoj, Kanadi i drugim frankofonskim zemljama, a u prevodu znači „lep grad“. U neposrednoj blizini ovog kompleksa nalazi se šoping centar Delta city.
ZAŠTO IZNAJMITI STAN NA DAN U BELVILU?
Belvil je deo grada u kojem stan na dan trebaju iznajmiti oni koji žele da dožive Beograd kao moderan, uspešan i napredan grad, koji bi da osete njegove damare i atmosferu u sadašnjem trenutku, koji bi da dožive Beograd kao metropolu ovog dela Evrope. Živeći bar malo kao stanovnik Belvila, možete se poistovetiti sa žiteljima drugih prestonica Evrope, u kojima ste okruženi modernim zgradama, uspešnim ljudima, kafeima i restoranima sa najmodernijim dizajnom enterijera, urednim zelenim površinama, dakle svime što je simbol prosperiteta.
Zgrade u Belvilu su projektovane tako da su na spratovima smešteni stambeni, u prizemlju poslovni ili zabavni prostori, a u podrumima zgrada se nalaze svi neophodni prateći sadržaji, kao što su magacini, parkinzi i slično. U prizemlju svake stambene zgrade nalaze se po dva moderna lifta koji naravno, vode i do nivoa garaža.
Svi građevinski materijali upotrebljeni u izgradnji naselja su izvanrednog kvaliteta, po važećim propisima i standardima za određenu vrstu radova, tako da po pitanju termičke, zvučne i izolacije od vlage i vode zadovoljavaju najstrožije kriterijume. Stanovi u Belvilu su veoma funkcionalni i kod velike većine je dnevni – radni deo stana fizički odvojen od dela za spavanje, bez obzira na kvadraturu stana. Važno je napomenuti da su ulazna vrata u stan sigurnosna – visokog kvaliteta, obrade i dizajna.
Sama lokacija naselja Belvil je izuzetna, pre svega zbog odlične povezanosti sa svim delovima Beograda, ali i Srbije i šire, jer Belvil je od auto puta udaljen samo oko 2 kilometra, a veoma blizu je i novi most preko Ade. Takođe, Belvil je okružen zelenilom, koje se nalazi u i van stambenog kompleksa. izvrsno je povezan sa šetalištem uz Savu, do kojeg se stiže petominutnim laganim hodom.
Dakle, za sve koji se odluče da iznajme neki od naših Belvil stan na dan apartmana ili stambenih jedinica, bukvalno sve je na dohvat ruke, bez gužve, čekanja i nerviranja. U bliskom susedstvu nalaze se značajni poslovni i trgovački sadržaji, kao i sportski tereni okruženi bogatim zelenilom. Šoping centar Delta City je takoreći deo kompleksa, što daje posebnu draž lokaciji. Između ostalog, tu je supermarket površine 5.000 m2, što odmah govori o tome koliko je dobro opremljen svakojakom robom.
Belvil ponuda je upotpunjena raznovrsnim tematskim restoranima i kafeima, kozmetičkim salonima i estetskim centrima visokog nivoa usluga. Blizina ovakvih sadržaja predstavlja veoma očiglednu prednost za sve koji se odluče za opciju stan na dan u Belvilu. Lokacija je ravna, okružena zelenilom, dobro osunčana, prozračena i ima sve preduslove za komforan i zdrav boravak. Između zgrada se nalaze zelene oaze sa igralištima za decu, tereni, čak i atletska tartan staza, koja se koristi kao trim staza.
U prizemljima stambenih zgrada nalaze se lokali natkriveni osvetljenim nadstrešnicama, što omogućava normalno funkcionisanje kompleksa bez obzira na vremenske uslove i doba dana. Naselje je takođe izuzetno dobro snabdeveno mestima za parkiranje, u okviru obezbeđenih površinskih i garažnih parking prostora. Važno je naglasiti i da je celokupna gradska infrastruktura koja ide koridorima ispod ulica (vodovod, kanalizacija, elektrika, PTT i sl.) potpuno nova.
Važno je pomenuti da je život u jedinstvenom naselju Belville, u srcu Novog Beograda, još u fazi projektovanja osmišljen tako da bude prilagođen i po vertikalnoj i po horizontolanoj strukturi potrebama osoba sa invaliditetom.
Iako je mnogo manji od svojih inostranih imenjaka, beogradski Belvil nimalo ne zaostaje za njima, ni izgledom, ni funkcionalnošću, odlično pravdajući ime koje mu je dato. Pored svega navedenog u prethodnim delovima teksta, navešćemo još neke od sadržaja koji možda mogu da opredele naše klijente da iznajme stan na dan u Belvilu.
U Belvilu postoji više kozmetičkih salona, između ostalih Beauty saloon by Masha, za koji mnoge dame tvrde da je jedan od najboljih salona u Beogradu za pedikir, manikir i nokte, sa vrlo pristojnim cenama, ali i Dermaville – estetski centar, zatim spa centri, fitnes, centri za učenje stranih jezika, putničke agencije, stomatološke ordinacije, rent-a-car, perionice veša i mnogo drugih uslužnih radnji.
U blizini Belvila nalazi se zelena pijaca, u bloku 44, na adresi Jurija Gagarina bb.
Gosti Beograda koji traže nova iskustva, koji žele da upoznaju moderni stil života Beograđana, oni koji traže luksuzan provod, a ipak žele i da spoznaju naše tradicije i gostoprimstvo, svakako će napraviti dobar izbor ako rentiraju stan na dan u Belvilu, jednoj od prestižnih četvrti Novog Beograda.
Za luksuzan ili bar kvalitetan smeštaj u Beogradu, do skora je bilo potrebno izdvojiti prilično novca, ali se to promenilo u skorije vreme. Sada možete iznajmiti stan na dan u Belvilu, jednom od najpopularnijih naselja Novog Beograda, ili u drugim delovima grada i uživati u sopstvenoj privatnosti i udobnom komforu.
Stan na dan u Belvilu možete izabrati iz naše kvalitetne ponude. Posebno smo ponosni na jako kavalitetne stanove i apartmane u ovom delu grada, koje vam nudimo po izuzetno povoljnijim uslovima i cenama.
Podrazumeva se da smo tu za vas i da vam sve vreme, svakog dana u nedelji, stojimo na raspolaganju za sve informacije i rezervacije kao i za svaku drugu pomoć u vezi smeštaja i boravka u Beogradu, odnosno Novom Beogradu.
GRADSKI PREVOZ KOD BELVILA
Do različitih delova Beograda voze mnogobrojne linije gradskog saobraćaja (taxi stanica se nalazi kod Delta city šoping centra).
Evo najznačajnijih GSP linija:
Tramvaji: 7 / Blok 45 – Ustanička ulica, Voždovac; 7L / Blok 45 – Tašmajdanski park; 9 / Blok 45 – Banjica; linija 11 / Blok 45 – Kalemegdan, Donji grad
Autobusi: 68 / Blok 70 – Zeleni venac ; 73 / Blok 45 – Batajnica, 85 / Banovo Brdo – Borča (preko Novog Beograda); 89 / Blok 72 – Vidikovac; 94 / Blok 45 – Resnik; 95 / Blok 45 – Borča…
Most na Adi omogućava brz i jednostavan prilaz sa Čukaričke padine, Banovog Brda, Vidikovca, Petlovog Brda, Žarkova, Železnika, a usmeren je na Novi Beograd, Bežaniju i autoput.
ZNAMENITOSTI I TURISTIČKE ATRAKCIJE U BLIZINI BELVILA
Možda se posetiocima Beograda, specijalno gostima njegovog novog dela, čini da se na Novom Beogradu nema puno toga videti, ali to nije baš tako. Ako se odlučite za opciju stan na dan u Belvilu, evo šta možete videti u blizini tog stambenog kompleksa:
Delta City šoping centar koji kao da je u sklopu Belvila, jer se nalazi odmah pored stambenog naselja, obuhvata najraznovrsnije prodavnice domaćih i svetskih proizvođača, kao i zabavne sadržaje u kojima čitava porodica može učestvovati po čitav dan ako treba. Tu su i multipleks bioskop, prostori specijalizovani za zabavu dece i drugi zabavni sadržaji. Ponuda je upotpunjena raznovrsnim tematskim restoranima, restoranima brze hrane i atraktivnim kafićima.
Sve to pod jednim krovom objedinjeno je specifičnom arhitekturom u skladu sa internacionalnim standardima. Delta citz je stilizovano, elegantno, prijateljsko i moderno mesto. Mesto za susrete, kupovinu, druženje, uživanje, zabavu i gastronomska iskustva…
Savski kej je jedno od omiljenih šetališta i mesta za relaksaciju i zabavu stanovnika Novog Beograda i nihovih gostiju. Biciklistička staza i teretana na otvorenom su idealni za rekreaciju na svežem vazduhu. Veliki broj zelenih površina omiljena su mesta tokom leta, kao i za vreme lepih prolećnih i jesenjih dana. Okruženi drvoredima i rekom, u miru i tišini, kej i nasip bi odavali utisak skoro izmaštanog mesta van gradske vreve, da nije splavova na vodi. Većina njih je preuređena u luksuzne restorane ili kafiće i veoma su popularni u večernjim satima.
Uopšte, novobeogradska obala Save pruža mnogo mogućnosti za odličan noćni provod. Ono što su tokom 80ih bili skromni klubovi za druženje alasa i njihovih prijatelja, tokom 90ih je postala razularena moda, te su se splavovi pretvorili u ozbiljne restorane i diskoteke sa kojih je u to vreme treštala folk muzika. Srećom, mnogi od ugostitelja su promenili muzički ukus, mada su kod omladine još uvek najpopularniji oni koji i dalje puštaju “ćirilicu”.
Pijaca u bloku 44 je i dalje omiljena pijaca Novobeograđana. Preuređena je i potpuno renovirana tokom 2011. godine. Pored kompletno zamenjenih tezgi, dobila je i pilonsku nadstrešnicu iznad pijačnog platoa, dok je prostor ispod nadsrešnice klimatizovan ugradnim sistemima za orošavanje. Ovakvom investicijom Novi Beograd je dobio pijacu koja može da parira čuvenim pijacama širom Evrope.
Ovde veliki broj domaćih proizvođača nudi sezonsko voće i povrće, lekovito i začinsko sušeno bilje, čajne mešavine, med i druge proizvode autentične za naše područje. Od aprila 2012. godine, posebna ponuda organske hrane ovu pijacu razlikuje od drugih gradskih pijaca. Tu su posetiocima dostupni kvalitetni organski proizvodi.
Štark (do skora Kombank) Arena je najsavremenija višenamenska hala za sportske, kulturne i zabavne manifestacije. Čini je kompleks koji se sastoji od: velike dvorane, male dvorane i velikog parking prostora. U objektu ima 18.386 stolica i 70 luksuznih loža ukupnog kapaciteta 860 mesta. Arena je objekat sa najmodernijom tehnologijom, multimedijalna dvorana izuzetne udobnosti, sa širokom ponudom usluga za posetioce. Štark Arenu je 2019. godine posetilo oko 700.000 ljudi, koji su imali priliku da uživaju u stotinak različitih preredbi, muzičkih koncerata i sportskih manifestacija.
Palata Srbija je izgrađena 1959. godine za potrebe tadašnje Savezne (jugoslovenske) vlade, odnosno Saveznog izvršnog veća, zato se nekada zvala Palata SIV. Svečano je otvorena 1961. godine, povodom održavanja Prve konferencije šefova država i vlada Nesvrstanih zemalja u Beogradu. Ideja o podizanju palate, kao jednog od najvažnijih državnih objekata u godinama neposredno posle Drugog svetskog rata, vremenski se poklapa sa počekom izgradnje novog dela grada na levoj obali Save, koji je trebalo da preuzme ulogu prestonice nove države.
Prema uslovima konkursa koji je raspisan 1947. godine, Palata je shvaćena ne samo kao arhitektonski, već i kao urbanistički reper čitavog budućeg Novog Beograda, jer je ova zgrada bila među prvim objektima na Novom Beogradu.
Projektovana je u obliku ćiriličnog slova „N“ i ima površinu od 5.500 m2, u osnovi. Ispred srednjeg krila, nalazi se niži deo pokriven staklenom kupolom, u kome je svečana dvorana koja može da primi 2.000 zvanica. Objekat sadrži šest salona kao i oko hiljadu kancelarijskih prostorija. Palata Srbija, zajedno sa delima likovne i primenjene umetnosti koji čine njen integralni deo enterijera, proglašena je spomenikom kulture 2013. godine…
Muzej Savremene Umetnosti je interesantna zgrada, izgrađena prema projektu arhitektonskog dvojca, Ivanke Raspopović i Ivana Antića, podignuta u periodu 1960. – 65. Ivo Andrić, naš veliki književnik i nobelovac, koji je prisustvovao otvaranju, osnivaču muzeja Protiću je poželeo sve najbolje i naglasio da nikada ne bi želeo da bude na njegovom mestu, jer kada čovek u našem narodu stvori nešto veličanstveno, može sebi da izazove veliku probleme.
Kolekcija dela se sakupljala od 1958. godine, a danas muzej poseduje više od 8.000 dela koja predstavljaju savremenu umetnost sa naših prostora iz XX i XXI veka.
Muzej je izgrađen u obliku pčelinjeg saća, sa idejom da se naknadno proširuje u istom stilu, a arhitekte su osvojile Oktobarsku nagradu za ovaj fantastičan projekat. Od zatvaranja za publiku 2007. godine, pokrenuta je adaptacija zgrade, koja je završena tek nakon deset godina. Muzej je ponovo otvoren 20. oktobra 2017. godine. Nedavno je tamo izlagala renomirana svetska umetnica sa ovih prostora, Marina Abramović…
Park Ušće u istoimenoj oblasti, koji se proteže od Zemunskog keja, pa sve do spomenika “Večna vatra” i Brankovog mosta, u prolećnim i letnjim mesecima je prostor za koncerte na otvorenom i druge masovne manifestacije. Mnogi svetski poznati izvođači su nastupali u ovom parku pod otvorenim nebom, između ostalih: Metalika, Robi Vilijams, Madona, Riana, Roling Stonsi, Dipeš Mod, kao i mnoge domaće zvezde. Delovi parka su opremljeni sportskim terenima i skejtbord stazom…
Ušće tržni centar je idealno pozicioniran, na mestu gde se susreću stari i novi Beograd. Podjednako je udaljen od centra grada, kao i od novog poslovnog centra. U njemu se nalazi preko 150 prodavnica, veliki supermarket, mnoštvo kafea, food court – prostor gde je na jednom mestu okupljeno mnoštvo raznih restorana brze hrane i Cineplexx bioskop sa 11 sala – najveći u Beogradu. „Ušće“ je jedna od omiljenih destinacija Beograđana, koja nudi sve potrebno na jednom mestu…
POPULARNI RESTORANI I KAFEI U BELVILU
Termin “Novi Beograd”, prvi put se pominje kao ime kafane izvesnog Petra Kokotovića, koja je postojala u ulici Tošin bunar od 1924. godine. Dakle, pošto se čitav novi deo Beograda zove po kafani, logično je da ugostiteljskih objekata, kafana, restorana i kafea i to često veoma dobrih i ekskluzivnih ima jako mnogo na Novom Beogradu, a to je slučaj i sa stambenim kompleksom Belvil. Ako ne samo zbog toga, onda se i zbog toga isplati tamo zaputiti i iznajmiti stan na dan u Belvilu.
Restoran Lavina osnovan je 2011. godine sa željom da donese dodatno gastronomsko zadovoljstvo gostima koji vole italijansku kuhinju. Njihova pasija su originalni italijanski recepti i nova rešenja za jela poput paste, pica i srodnih specijaliteta. Glavni kuvar koji se vratio u Beograd posle mnogo godina kulinarskog rada u Rimu, insistira na originalnim italijanskim sastojcima i tako postiže prave ukuse sa Apenina. Bili, probali, preporučujemo…
Asia fast food Gong ako ste raspoloženi za kinesku hranu, onda ste na pravom mestu. Restoran Asia fast food Gong se nalazi u ulici Đorđa Stanojevića na Novom Beogradu, u Belvilu i tokom svog dugogodišnjeg postojanja izrastao je u idealno mesto za ljubitelje kineske hrane, a i one koji žele da upoznaju specijalitete Azijskog kontinenta. Kineska kuhinja je zdrava, ukusna, raznolika, inventivna, ona zna da iskoristiti sve što joj je na dohvat ruke i ostaje uravnotežena, a po želji klijenata, ako su vegeterijanci, sojine belančevine nadoknađuju meso…
Restoran Magellan Belville ako ste ljubitelj luksuznog ambijenta i najfinijih i najukusnijih zalogaja, onda je ovaj restoran mesto za vas. Novootvoreni restoran mami svojim ambijentom i najkvalitenijom ponudom kada su u pitanju gastronomski specijaliteti i najkvalitetnija pića. Magellan je vrlo popularan među “gradskim facama” i najvećim zvezdama sa naše javne scene, što implicira da je atmosfera u ovom restoranu odlična. Svojim enterijerom Magellan podseća na luksuznu jahtu. Unutrašnjost ovog lokala je uređena sa stilom, kombinacija luksuza i industrijskih detalja. Pripazite šta naručujete, gradske face vole da se šire, pa tako i cene obroka i pića u Magellanu…
Restoran Fifty Fifry otvoren je u naselju Belvill i koncept ponude ovog kafe restorana je veoma urban. Namenjen je gostima koji zbog poslovnih obaveza dolaze u ovaj deo grada, ali i komšijama kao mesto gde mogu da se odmore, pročitaju novine, doručkuju, popiju kafice, a mame sa bebama razmene po koju reč. Ponuda kafea bazirana je na prirodnim sokovima, toplim i hladnim napicima i kvalitetnom pivu.
Od hrane se služi doručak – sendviči, omleti, brusketi, obrok salate, slane i slatke palačinke, a nedavno su uvedeni kačamak i prženice, što je bio pravi potez, jer valja i stanovnike Belvila podsetiti šta to beše kačamak. To je, kažu, mesto gde je sve spontano, lagano i lepo, prilagođeno biznis okruženju, ali opušteno, gde gosti mogu da pročitaju novine i pojedu nešto na brzinu, a da nije klasična restoranska hrana. U poslepodnevnim časovima gosti su komšije, mame sa malom decom, jednom rečju – prijatelji…
Restoran Kantina restoran Kantina Belville je otvoren sa idejom da nam pomogne da bolje povedemo računa o vlastitom zdravlju, jer više nemamo ni vremena niti prirodne sastojke od kojih su naše bake ili mame pripremale jela na koja miriše naše detinjstvo. Zato nam oni sada pripremaju takvu bogatu trpezu, a naše je samo da odvojimo vreme, odaberemo neko jelo iz njihove ponude i obrok će biti ubrzo dostavljen na našu adresu. Kantina za nas bira najkvalitetnije namirnice i priprema tradicionalna jela na savremen način. Kažu da kada jednom probamo, stalno ćemo se tu vraćati. Baš da vidimo…
Splav restoran Godo nalazi se na Savskom keju, od koga je Belvil, kao što smo gore napisali, udaljen oko pet minuta ugodne šetnje. To je restoran svedenog i modernog enterijera, sa lepim i smirujućim pogledom na reku Savu i zalaske sunca. Prostrana unutrašnjost i velika terasa restorana, omogućavaju da se tu smesti i do 200 gostiju. Otvoren ogromni šank sa sjajnom ponudom pića i koktela i bogat meni učinili su ovaj restoran popularnim kod poslovnog sveta, ali ga vole i strani gosti, a specijalno porodice sa mališanima, koje ovde dođu vikendom na ručak, jer restoran ima specijalni meni za klince i bojanke da im ne bude dosadno. Restoran Godo poznat je i po dobrom večernjem provodu uz DJ muziku ili živu svirku. Organizovao je mnogo privatnih zabava i proslava i velika većina klijenata je otišla prezadovoljna uslugom. Kada se sve sabere, između mnogih interesantnih splavova – restorana na šetalištu, biramo Godo…
I ZA KRAJ
Iskreno se nadamo da smo vam gore navedenim pomogli da se odlučite za stan na dan u Belvilu, a ako vam taj deo Novog Beograda iz nekog razloga ne odgovara, pogledajte i naše druge ponude stanova i apartmana na Novom Beogradu, jer nama se čini da je ovaj deo grada idealan spoj lepog i korisnog.
Sa urednim travnjacima, brojnim drvoredima, parkovima i pošumljenim platoima, Novi Beograd je opština sa najviše zelenila. Gosti koji vole duge šetnje uz reke, uživaće u promenadama uz obale Save i Dunava, u pogledu koji se sa šetališta na Ušću, gde se reka Sava uliva u Dunav, otvara prema Beogradskoj tvrđavi i Kalemegdanu, staroj luci i Beton hali.
Oni koji vole moderan stil života, noćni provod i kupovinu, oni koji vole široke bulevare i modernu arhitekturu, zelenilo i vožnju biciklom, treba da izaberu neki od mnogo stanova i apartmana iz naše ponude na Novom Beogradu, koji veoma brzo postaje novi centar prestonice…